RU UA

Оплата і доставка

Київ: Доставка на таксі за рахунок покупця або Новою поштою (замовлення від 100 грн) на найближчий склад за рахунок одержувача. Або ж ви можете приїхати до нас в офіс і самостійно забрати продукцію. Мінімальне замовлення в інтернет-магазині з можливістю платної доставки 100 грн. У разі самовивозу робити замовлення через форму сайту необов'язково, але краще передзвонити для уточнення наявності. Оплата замовлень в інтернет-магазині здійснюється готівкою, на розрахунковий рахунок, післяплатою на пошті (до 500 грн). Передплата 100 грн. Якщо сумма замовлення більше 500 грн, то замовлення відправляється після повної оплати.

Доставка по Україні здійснюється Новою поштою зі складу 89 в Києві за рахунок одержувача. Вартість доставки визначає кур'єрська служба. Мінімальне замовлення 100 грн. Також можлива післяплята на пошті, якщо сума замовлення не більше 500 грн. Передплата 100 грн.

Якщо сума замовлення більше 500 грн, то замовлення відправляється після оплати. Оплата замовлень в інтернет-магазині здійснюється до відправки товару в регіони, якщо оплата на карту Приватбанку, або на розрахунковий рахунок.