RU UA

Оплата та доставка

Для Інтернет-магазину

Доставка Новою поштою зі складу 89 в Києві за рахунок одержувача. Відправка замовлення здійснюється в понеділок, середу та п'ятницю при оплаті до 14:00. Вартість доставки визначає кур'єрська служба. Мінімальне замовлення 100 грн. Оплата замовлень в інтернет-магазині здійснюється через надання лінку на оплату каркою, або даних розрахункового рахунку.

Київ: окрім пошти можемо відправити на таксі за рахунок покупця. Або ж ви можете приїхати до нас в шоурум і самостійно забрати продукцію. У разі самовивозу робити замовлення через форму сайту не обов'язково, але краще передзвонити для уточнення наявності. В шоурумі можна оплатити сматфоном або готівкою.

Правила повернення товару: товар може бути повернений тільки якщо є дефект з боку виробника. Про це треба повідомити нам перед відправкою назад. Повернення оплати протягом 48 годин після отримання. Якщо дефект був через транспортну компанію, такий товар не підлягає поверненню. Також можемо обміняти товар на інший, якщо покупець сплатить за послуги повернення та відправлення. 

Доставка коробок з виробництва

 Доставка оптових замовлень здійснюється за рахунок замовника (якщо немає спеціальних домовленостей). Відвантаження замовлення відбувається за адресою м. Київ, вул. Глибочицька 33-37, з 10 до 17, з понеділка по п'ятницю, крім державних свят та вихідних. 

Наше виробництво розташоване на 5му поверсі. Через неможливість користуватись ліфтами в період вимкнення електропостачання, відвантаження коробок відбувається обов'язково по попередній домовленності з менеджером. Години відвантаження: з понеділка по п'ятницю з 10 до 17.

Варіанти доставки/відвантаження:

1. Самовивіз. Вул Глибочицька 33-37, оф 533, з 10 до 17, за попередньою домовленістю.

2. Таксі по Києву за рахунок замовника.

3. Нова пошта (Київ/Україна). Відправка відбувається з відділення 89, якщо об'ємна вага вантажу не перевищує 30 кг. В іншому випадку  ми викликаємо кур'єра Нової пошти. Вартість доставки оплачує отримувач.

4. Інший перевізник. За попередньою домовленістю з менеджером ви можете викликати кур'єра будь-якого перевізника з яким вам подобається працювати.